Books: Military Number of items: 13
947565
12724
220
36000
Books: Military
Other collectibles
1916 Oh, Szűz Mária segíts a győzelemhez, oltalmazd meg vitéz harczosainkat az 1914-16. évi világháborúban. Gazdagon díszített áttört hímzés, kis hiánnyal, 3 db 10 filléres segélybélyeggel.
36 000 HUF
941544
12725
220
Books: Military
Other collectibles
Kováts Andor főhadnagy: Ötnyelvű katonai szótár - Five language military dictionary 540p. szétvált egészvászon kötésben
4 000 HUF
897220
12726
220
Books: Military
Other collectibles
4 000 HUF
912258
12727
220
Books: Military
Other collectibles
6 000 HUF
909049
12728
220
Books: Military
Other collectibles
10 000 HUF
943918
12729
220
Books: Military
Other collectibles
Cuneo, [Terence]: Tanks and How to Draw Them. London - New York, 1945, The Studio Publications. Sok illusztrációval, példával. Vászonkötésben, kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
909059
12730
220
Books: Military
Other collectibles
6 000 HUF
943701
12731
220
Books: Military
Other collectibles
Kellermann: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Sok korabeli fényképpel. Kicsit kopott, díszes papírkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
909047
12732
220
Books: Military
Other collectibles
1 600 HUF
943689
12733
220
Books: Military
Other collectibles
Herczeg Géza: "U". Háborús képek a haditengerészetről. Bp., 1917, Athenaeum.
2 000 HUF
927921
12734
220
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
934989
12735
220
Books: Military
Other collectibles
Veress D. Csaba: A balatoni csata. Veszprém megye felszabadításának katonai története (1944. december 1-1945. március 30.). Dedikált! Veszprém, Veszprém megyei Nyomda Vállalat. Kiadói papírkötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035