Books: Other rarities Number of items: 127
405646
12890
220
Other collectibles
16 000 HUF
943075
12891
220
Other collectibles
Abuska. Csagatajtörök szógyűjtemény. Ford.: Vámbéry Ármin, jegyz. Budenz József. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Markovics Sándor (1856-?) főreáliskolai tanár, szakíró tulajdonosi bejegyzésével és lapszéli jegyzeteivel. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
5 000 HUF
941576
12892
220
Other collectibles
Bolgár Ferenc A párbaj szabályai. Bp., 1892. Grill Károly. 80p. 5. kiadás. Sérült kiadói papírborítóban.
4 000 HUF
944317
12893
220
Other collectibles
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélés II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1906, Magyar Könyvkiadó Társaság. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
944282
12894
220
Other collectibles
Bródy Sándor: A nap lovagja. Elbeszélések. Bp., 1906, Franklin Társulat. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
943829
12895
220
Other collectibles
Kemény János: Kutyakomédia. Bp., 1935, Révai. A szerző által dedikálva. Kicsit laza aranyozott vászonkötésben, néhány lap foltos.
3 000 HUF
941553
12896
220
Other collectibles
Diarum az 1930-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p.
1 200 HUF
941554
12897
220
Other collectibles
Diarum az 1931-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p.
1 200 HUF
943286
12898
220
Other collectibles
7 000 HUF
944407
12899
220
Other collectibles
Molnár Sándor: Magyar sors francia földön. Párizs, 1925, Párizsi Magyar Akadémia. A szerző által 1935-ben Boczonádi Szabó Imre Zoltán (1882-1969) méhész, újságíró, országgyűlési képviselőnek dedikálva. Megviselt, utólag ragasztott papírkötésben.
2 000 HUF
943329
12900
220
Other collectibles
Budai Ézsaiás: Deák nyelv kezdete példákban. Debrecen, 1829, [6. kiad.], Tóth Ferenc. Tulajdonosi bejegyzéssel. Elülső borítója nagyrészt hiányzik, félbőr kötésben.
1 200 HUF
926635
12901
220
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035