12998. 220. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
1913 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLV.-XLVI. kötet Az Arany ember I-II. Budapest, 1913, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
Photo of the item taken by : tánczos_gábor