1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
2 db könyv-Rejtő László-Lukács László-Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban; Dr. Szilvás Ruolf(szerk.): A Zalaegerszegi Megyei Kórház Története. Tudományos közlemények 3. 1973. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.