5 000 HUF
Abuska. Csagatajtörök szógyűjtemény. Ford.: Vámbéry Ármin, jegyz. Budenz József. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Markovics Sándor (1856-?) főreáliskolai tanár, szakíró tulajdonosi bejegyzésével és lapszéli jegyzeteivel. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.