2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
George Eliot: Bede Ádám. I-II. köt. Pest, 1861-62, Kisfaludy Társaság. Aranyozott gerinccel, vászon keménykötésben, helyenként kicsit foltos, a borítón helyenként kopásokkal, egyébként jó állapotban.