2 db könyv-Rejtő László-Lukács László-Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban; Dr. Szilvás Ruolf(szerk.): A Zalaegerszegi Megyei Kórház Története. Tudományos közlemények 3. 1973. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
cca 1900-1913 21 darabos könyvgyűjtemény: 17 regény Jókai Mórtól, Jósika Miklóstól és Mikszáth Kálmántól, háború előtti Révai-kiadás, sorozat részeiként. Vászonkötésben, jó állapotban.