Le Compere Matthieu, ou les Bigarrures de l' Esprit humain. Tome 2. Londres, 1777, Aux Depens de la Compagnie. Bárói tulajdonosi viaszpecséttel. Korabeli egészbőr kötésben, jó állapotban / In full leather binding, in good condition
Miller, Paul: Faces of the Living Dead. London, 1946, Spiritualist Press. Kartonált papírkötésben, kicsit viselt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
[Dietrich, Johann Friedrich:] Jugendstreiche und Altersbelustigungen, oder Scherz un Ernst, Wahrheit und Dichtung, von einem Veteran. 2. köt. Meissen, 1829, Christian Ehregott Klinkicht. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults
B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 15. Jahrgang Leipzig 1892. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 208p.
Paul Émile Daurand Forgues, J. J. Grandville: Petites misères de la vie humaine. Paris, 1843. Fournier. Rengeteg fametszettel, Kissé megviselt egészvászon kötésben / With many wood engrawings, in slightly damaged linen binding
Le Prince (Leprince) de Beaumont: Le Magasin des Enfants, ou Dialogues d'une sage gouvernante avec ses eleves. Tome I. Paris, 1825. Chez Mme Daro-Butschert. Korabeli félbőr kötésben / in half leather binding
Protocolle du Régiment des Volontaire de Benyowszky crée en 1772. Benyovszky Móric madagaszkári jegyzőkönyve 1772-1776. Bp., 2004, Országos Széchényi Könyvtár - Magyar-madagaszkári Baráti Társaság - Kossuth Kiadó. A francia nyelvű kézirat hasonmása, francia betűhű átirata és magyar fordítása, kiadói műbőr kötésben / Facsimile and transcription of the French text with Hungarian translation, f...
Pascal, Blaise: Oeuvres de - -. Tome I. et II. Nouvelle edition... par M. Prosper Faugere. (Les Grands Écrivains de la France) Paris, 1886-1895, Librairie Hachette. Korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott élmetszéssel, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotú / Original half-leather binding, except some minor faults in good condition