https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 21

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1910 Répétition a quarts chronographe dupla, aranyfedelű, 14K arany zsebóra, stopperrel, kiváló, működő állapotban, szép számlappal br: 103 g / cca 1910 14 Carat gold pocket watch with stopper-timer function, gross 103 g in nice condition
1
19000.

cca 1910 Répétition a quarts chronographe dupla, aranyfedelű, 14K arany zsebóra, stopperrel, kiváló, működő állapotban, szép számlappal br: 103 g / cca 1910 14 Carat gold pocket watch with stopper-timer function, gross 103 g in nice condition

 
Sold
Starting price:
95 000 HUF
246,11
EUR
,
271,43
USD
Number of bids:
29
 
Antik sorszámozott 16 Rubis Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14K arany zsebóra működőképes és szép állapotban, füle cserélve /  Antique Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14 carat gold 16 Rubis pocket watch, working and in good condition
1
19001.

Antik sorszámozott 16 Rubis Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14K arany zsebóra működőképes és szép állapotban, füle cserélve /
Antique Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14 carat gold 16 Rubis pocket watch, working and in good condition

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
621,76
EUR
,
685,71
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
1
19003.

Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
67,36
EUR
,
74,29
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr
1
19004.

Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
72,54
EUR
,
80,00
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box
1
19005.

Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
82,90
EUR
,
91,43
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 Ezüst nyelű süteményes készlet. 6 db villa és kés eredeti, kívül kissé kopottas díszdobozban / Vintage cake set
1
19006.

cca 1920 Ezüst nyelű süteményes készlet. 6 db villa és kés eredeti, kívül kissé kopottas díszdobozban / Vintage cake set

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
36,27
EUR
,
40,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g
1
19007.

Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
 
Csiszolt szintetikus kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, br: 34 g
1
19008.

Csiszolt szintetikus kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, br: 34 g

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
28,50
EUR
,
31,43
USD
Number of bids:
0
 
'Mártika' feliratú ezüst (Ag) keresztelő pohár, jelzett, br: 55.2 g
1
19009.

'Mártika' feliratú ezüst (Ag) keresztelő pohár, jelzett, br: 55.2 g

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
11
 
Paua függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, lánc: 4,9 g / Agate pendant with necklace
1
19010.

Paua függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, lánc: 4,9 g /
Agate pendant with necklace

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
 
Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g
1
19011.

Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
36,27
EUR
,
40,00
USD
Number of bids:
1
 
Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g / gold ring, size: 52, br: 2 g
1
19012.

Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g /
gold ring, size: 52, br: 2 g

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment