2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1939, aranyozott, vászonkötésben, viseltes állapotban