24 000 HUF
Acsády Ignác: A magyar birodalom története I-II. A kútfők alapján a művelt közönség számára. Bp., 1903-1904, Athenaeum. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belső előlapja hiányzik, az első lap kijár, az első kötet belsejében a lapok kijárnak, kopottas állapotban.