12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleÃrásai I. 1. köt.: Gróf Benyovszky Móricz életrajza. valamint II. 1. köt.: Saját emlékiratok és útleÃrás. Kép- és autograph mellékletekkel. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, II. kötetben egy lap szakadt, némelyik foltos, kissé kopottas állapotban.