6 000 HUF
Vámbéry Ármin: Bokhara története a legrégibb időktől a jelenkorig. I. kötet. Budapest, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott gerinc, színezett lapszél. Első oldalon Dr. Kiss Károly ügyvéd könyvtára körpecséttel ellátva, ugyanitt ceruzás aláírás. Gerincen kicsi lyuk látható, egyébként jó állapotú.