Gellért Tibor: A miskolci csata. Miskolc, 1983. Minikönyv, 336. számozott példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Dobi Sándor et al.: Ózd és környéke Miskolc, 1983. Minikönyv, 252. számozott példány, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az előlapon Ózd címerével díszített fém plakettel, jó állapotban.
Latin nyelvtan dióhéjban I-II.(Alaktan, Mondattan). Negyedik kiadás. Veszprém, 1897-1899, Krausz Armin Fia könyvkereskedése. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, kissé kopott állapotban.
Magyar Nemzeti lant. Összeáll.: Bóka László, előszó: Babits Mihály. Bp., 1990. Az 1940-es Officina-kiadás reprintje. Minikönyv, a Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Ujabb magyar költők. Lyrai anthologia 1890-1910. Vál. Elek Artur. Bp., 1988. Az 1911-es Nyugat-kiadás reprintje. Minikönyv, az 54. sz. Ságvári Endre Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1992. Az 1911-es Nyugat-kiadás reprintje, függelékként Sík Sándor költő és mások érdekes Babits-írásaival. Minikönyv, a Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Benne az 1988-1992. évfolyam névsorával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1993. Az 1916-os Nyugat-kiadás reprintje. Függelékben több érdekes, Babitsról szóló írással, recenzióval. Minikönyv, a Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola gyakorlópéldánya, kereskedelmi forgalomba nem került. Benne az 1989-1993. évfolyam névsorával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Ecce poeta. Juhász Ferenc köszöntése. Szerk.: Kass János, Bihari Sándor, Farkas László. [Bp.], [1978]. Neves írók és költők írásaival, valamint többek között Nagy László költő és Kass János (1927-2010) grafikus rajzaival, Illyés Gyula kézzel írt levelének másolatával. Minikönyv, műbőr kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.