Nagy József: Kinek van igaza, ha fiatalok és idősek szemben állnak egymással? Gyakorlati lélektani megfigyelések alapján. Bp., 1943. Füzetecske papír kötésben.
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei II. A boldog szerelem (Magyar Remekírók Gyémántkiadás). Bp, 1858. Heckenast Gusztáv. Kiadói félbőr kötésben, aranyozott gerinc,festett lapszélekkel. A címlap kopottas, gerincnél egy szakasz törött, egyébként jó állapotban.
Jósika Miklós: Két mostoha. Történelmi regény. I-II. kötet.Pest, 1863, Heckenast Gusztáv. Nemzeti Casino ex librissel. Fél bőr kötésben, gerincen aranyozott. Fedőlap viseletes, egyébként jó állapotú.
Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés XV.-XIX. század. 80 Színes hasonmással.
1939-es kiadás reprint változata. Dabas, 1984, Dabasi Nyomda. Egészvászon kötésben, fedő lap díszítéssel. Gerincnél a sarok viseletes.
Rózsa Kálmán és neje Népkönyvtára. VI. évfolyam, 9. szám: A gyermekirtó szörnyeteg. Eredeti kútfők után elbeszéli: Krónikás.
Budapest, Rózsa K. és neje. Papir füzetecske.
Lampérth Géza: Nemzeti Lant. Hazafias költemények, szavalati darabok. Budapest, 1923, Magyar Nemzeti Szövetség. Papir kötésben, gerincnél kissé viseletes.