Number of items: 111

1928 Klasszikus képtár Rennaisance mesterek 60 festmény és elemző-magyarázó szövegek nagy alakú albumban, megviselt állapotban, 3 db hiányzik
13142.

4 000 HUF
Szabó Dezső: Az elsodort falu I. Budapest é.n. Genius. Papír kötésben, viseletes állapotban.
13143.

800 HUF
Szabó Szilveszter (szerk.): Latin - magyar, magyar - latin szótár. Győrött, 1878 Gross Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben. Mindkét kötet gerince elvált.
13144.

4 000 HUF
Fiatal írók antológiája. Összeáll.: Biró Lajos Pál. Bp., 1936, Új Magyar Vetés. Kicsit szakadt, laza papírkötésben.
13145.

1 000 HUF
13146.

3 000 HUF
Vegyes könyv tétel-Kempis Tamás: Krisztus követése; 3 db mini szakácskönyv; Csemegi Kódex versben; Jézussal együtt, Ima- és énekeskönyv gyermekek számára. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
13147.

3 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13148.

1 600 HUF
13149.

5 000 HUF
Gáldi László: Ismerjük meg a versformákat. Bp., 1961, Athenaeum Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13150.

800 HUF
Oesterreich, T[raugott] K[onstantin]: Az okkultizmus és a modern világkép. Bp., [1927], Franklin Társulat. (Ember és természet 11.) Papírkötésben, jó állapotban.
13151.

1 000 HUF
Csötörtök Csaba: Grafológia. Az íráselemzés kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Papírkötésben, 153 írásmintával, jó állapotban.
13152.

1 000 HUF
Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal, 77 írásképpel. Bp., 1937, Bendetz és társa. Vászonkötésben, jó állapotban.
13153.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF