13165. 221. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1904, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egy helyen ragasztva, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : németh_andrea