2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Dulovits Jenő: Művészeti fényképezés. A szerző 200 fényképével és 7 rajzával. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben, fedőborító kissé kopottas, de jó állapotú.