3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Vadas Ernő (szerk.): Magyar Fotoművészet 1959 - 1960. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Sok-sok képpel. Kiadói félvászonkötésben, sérült védőborítóval.