11178. 221. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
9
0 HUF
Bereznay Vilma: virágmintás, aranyozott porcelán mokkás csésze, csészealjjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Photo of the item taken by : vörös_iván