11176. 221. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
13
0 HUF
Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér teáscsésze tetővel, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 10 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván