Number of items: 88
952239
11139
221
Other collectibles
Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm
3 000 HUF
952641
11140
221
Other collectibles
Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás fedeles váza, tetején a rózsa sérült, jelzett, m: 20 cm
4 000 HUF
952625
11141
221
Other collectibles
Herendi kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
3 000 HUF
952603
11142
221
Other collectibles
Herendi madárral és levelekkel díszített kézzel festett hamutartó tál, apró kopásnyomokkal, hibátlan, jelzett, 14x11 cm
3 000 HUF
952561
11143
221
Other collectibles
Herendi virágokkal díszített bonbonier, sérült, m: 8 cm, d: 9,5 cm
2 000 HUF
952550
11144
221
Other collectibles
Herendi virágmintás dobozka, hibátlan, jelzett, 10x8x4 cm
3 000 HUF
952534
11145
221
Other collectibles
Herendi Rothschild mintás kézzel festett bonbonier tető, hibátlan, jelzett, d: 10 cm
952520
11146
221
Other collectibles
Herendi kézzel festett fát locsoló kisfiú és kislány, hibátlan, jelzett, 19x14 cm
12 000 HUF
952493
11147
221
Other collectibles
Herendi kézzel festett Apponyi mintás tálka, hibátlan, jelzett, 15x11 cm
2 000 HUF
952483
11148
221
Other collectibles
Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás szív alakú kis bonbonier rózsával, hibátlan, jelzett, m: 7 cm, 7x6 cm
2 000 HUF
952468
11149
221
Other collectibles
Herendi kézzel festett virágmintás bonbonier, tetején apró rózsával, jelzett, apró lepattanással, hajszálrepedéssel, m: 10 cm, d: 9 cm
1 000 HUF
952451
11150
221
Other collectibles
Herendi petrezselyem mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 7,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m