11020. 221. Closed Online auction Engravings
1 000 HUF
0 HUF
Paris 4 K 1. Jean-François Raffaëlli (1850-1924) rajza nyomán metszette Victor-Louis Focillon (1849-1918). Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 29,5×22 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván