Rituale Romanum, Pauli V Pontificis Maximi jussu editum... Venetiis, 1738. Ex Typographia Balleoniana. Korablei, kissé megviselt félbőr kötésben / In damaged half leather binding
La mostra del Tintoretto. Catalogo delle opere. Venezia CA' Pesaro 1937 XV. Biai Foglein István tulajdonosi aláírással. Aranyozott vászon kötésben. Gerincnél kívül és hátul elvált.
Hoffmansthal, Oscar Edlen von: Handbuch des Block-Tarokk. Wien, 1889. Német nyelvű tarokk-kézikönyv. Szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Ady Endre: Wybór porzji. Przekład Kazimiery Iłłakowiczówny. Bp., 1943, Biblioteka Polska w Budapeszcie. Kicsit szakadt és kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Otto von Habsburg: Die Reichsidee. Geschichte und Zukunft einer übernationalen Ordnung. Wien - München, 1987, Amalthea. Habsburg Ottó által dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval. / With autograph by Otto von Habsburg.
Chaytor, H. J.: The Troubadours of Dante. Being Selections from the Works of the Provencal Poets quoted by Dante. Oxford, 1902, Clarendon Press. Original gold plated linen binding, hard cover, inscription on title page, otherwise in good condition