800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Meyers Großes Konversations-lexikon. Ein Nachschlagewerk des allgemeinen Wissens. 1. köt.: A bis Astigmatismus. Leipzig - Wien, 1902, Bibliographisches Institut. SzÃnes térképekkel, illusztrációkkal, képekkel. Kicsit kopott aranyozott gerincű félbÅ‘r kötésben, jó állapotban.