10081. 221. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
1958 Kaveczky Zoltán (1897-1965): Napraforgók.Színes rézkarc, papír, jelzett, pecsételt,sorszámozott: 59. Méret 14x9,5cm
Photo of the item taken by : vörös_iván