Art-ceramics
Number of items: 13
959414
11055
222
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós fali tányér, kézzel festett, lepattanássokkal, jelzett, d:26 cm
10 000 HUF
959576
11056
222
Art-ceramics
W&A Bertram tapsoló kisfiú és táncoló kislány kerámiafigura-pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1 000 HUF
959634
11057
222
Art-ceramics
Szécsi kisfiú és kislány kerámiafigura-pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11-11,5 cm
1 000 HUF
959399
11058
222
Art-ceramics
Régi majolika, rózsás kiöntő, mázas, matricás, hibátlan, jelzés nélkül. M:21cm
6 000 HUF
964273
11059
222
Art-ceramics
Wong Lee Productions, modern réz veretes kis doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:14 cm
5 000 HUF
963860
11060
222
Art-ceramics
Goebel német kerámia postás kisfiú, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
8 000 HUF
963861
11061
222
Art-ceramics
Goebel német kerámia kislány trombitával, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
8 000 HUF
964778
11062
222
Art-ceramics
Jelzés nélkül: hosszúkás iparművészeti kerámia tál, apró kopásnyomokkal, h: 28 cm
1 000 HUF
807876
11063
222
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel(4 db): asztali dísztálak (3 db), kerámia fapapucs
1 000 HUF
810769
11064
222
Art-ceramics
2 db szivárványszínű kerámia váza, apró hibával, jelzett, m: 21 cm
1 000 HUF
916770
11065
222
Art-ceramics
Kerámia fedeles asztali szervírozó tál apró lepattanással, d: 20 cm; 2 db porcelán sótartó, m: 7,5 cm
958846
11066
222
Art-ceramics
Kézzel festett áttört kerámia tál, Bubla Éva jelzéssel, hibátlan, d: 22 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m