Art-ceramics

Number of items: 13

Körmöcbányai szecessziós fali tányér, kézzel festett, lepattanássokkal, jelzett, d:26 cm
11055.

10 000 HUF

W&A Bertram tapsoló kisfiú és táncoló kislány kerámiafigura-pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
11056.

1 000 HUF
10

Szécsi kisfiú és kislány kerámiafigura-pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11-11,5 cm
11057.

1 000 HUF

Régi majolika, rózsás kiöntő, mázas, matricás, hibátlan, jelzés nélkül. M:21cm
11058.

6 000 HUF

Wong Lee Productions, modern réz veretes kis doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:14 cm
11059.

5 000 HUF

Goebel német kerámia postás kisfiú, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11060.

8 000 HUF

Goebel német kerámia kislány trombitával, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
11061.

8 000 HUF

Jelzés nélkül: hosszúkás iparművészeti kerámia tál, apró kopásnyomokkal, h: 28 cm
11062.

1 000 HUF

Vegyes kerámia tétel(4 db): asztali dísztálak (3 db), kerámia fapapucs
11063.

1 000 HUF

2 db szivárványszínű kerámia váza, apró hibával, jelzett, m: 21 cm
11064.

1 000 HUF

Kerámia fedeles asztali szervírozó tál apró lepattanással, d: 20 cm; 2 db porcelán sótartó, m: 7,5 cm
11065.

800 HUF

Kézzel festett áttört kerámia tál, Bubla Éva jelzéssel, hibátlan, d: 22 cm
11066.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF