31054.
225. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
800 HUF
1949. "Alapfokú Röplabda Bajnokság" zománcozott fém kitűző + ~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" ezüst fokazata, ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon + "MHSZ Kiváló Munkáért" zománcozott fém kitüntetés tokban + 1972. "BP Építők SC 1922-1972" zománcozott fém kitűző T:1,2 kopott ezüstözés