Military

Number of items: 29

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:02-,3 ph., korróziónyom 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" Br medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF,F edge error, corrosion
31021.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:02-,3 ph., korróziónyom

2 000 HUF
5,18
5,71

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" kitüntetés mellszalag nélkül szign.: BERÁN T:2- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania without ribbon sign.:BERÁN C:VF
31022.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" kitüntetés mellszalag nélkül szign.: BERÁN T:2-
Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania without ribbon sign.:BERÁN C:VF

1 000 HUF
2,59
2,86

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1940. National Defense Cross without ribbon C:XF
31023.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1940. National Defense Cross without ribbon C:XF

3 000 HUF
7,77
8,57

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:2
31024.

2 400 HUF
6,22
6,86

1960. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" ezüst fokozata mellszalagon eredeti dísztokban igazolvánnyal + "Kiváló Katona" első osztályú zománcozott fém jelvény T:1,2
31025.

1 000 HUF
2,59
2,86

~1960-1970. "Élenjáró Szakaszparancsnok" + "Kiváló Katona" + "Élenjáró Katona" (3xklf) zománcozott fém jelvények T:2
31026.

1 200 HUF
3,11
3,43

~1960-1970. "Élenjáró Századparancsnok" + "Kiváló Katona" + "Élenjáró Katona" (3xklf) zománcozott fém jelvénye T:2,2- zománchiba
31027.

1 200 HUF
3,11
3,43

~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata mellszalagon T:1-,2
31028.

800 HUF
2,07
2,29

~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban + "Élenjáró Rajparancsnok" (2x) + "Élenjáró Szakaszparancsnok" + "Élenjáró Katona" zománcozott fém jelvények T:1-,2 egyik jelvényen zománchiba
31029.

1 000 HUF
2,59
2,86

~1960-1980. "A Haza Fegyveres Szolgálatában" (3xklf) 10,15 és 20 év után, zománcozott fém kitüntetések mellszalagon + "Dicsőség a Hősöknek 1945-1985" fém jelvény T:2 egyik kitüntetés mellszalagja levált és hiányzik a füle
31030.

800 HUF
2,07
2,29

~1970. "A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10 év után mellszalagon, miniatűrrel, díszdobozban T:2
31031.

1 000 HUF
2,59
2,86

~1970. "BM Határőrség" Hollóházi porcelán plakett adományozói dísztokban (155mm) T:1-
31032.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF