Amerikai Egyesült Államok 1962. "Első amerikai orbitális űrrepülés - 1962. Február 20." jelzett Ag emlékérem (38,23g/0.925/44mm) T:PP USA 1962. "First American Orbital Spaceflight Feb. 20. 1962" marked Ag commemorative coin (38,23g/0.925/44mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1973. "Apollo 15 - Scott Worden Irvin" sterling ezüst medál, sorszámozott (00271), műanyag és papír dísztokban, tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1973. "Apollo 15 - Scott Worden" eyewitness solid sterling silver medal in original plastic and paper case, numbered (00271) with certificate (38mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1974. "Hawaii Dollar - Kamehameha" fém emlékdollár T:1 USA 1974 "Hawaii Dollar - King Kamehameha - Honolulu" commemorative dollar C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Az Egyesült Államok története" 179xklf db-ból álló Ag emlékérem sorozat a Franklin Mint kiadásában, 2db éremgyűjtő albumba rendezve (az 1852-es és 1891-es évszám hiányzik csak, az 1853-as évszámból kettő van!) (1.69g/0.925/12mm) T:PP USA 1976. "History of the United States" 179pcs of Ag medallions in set by the Franklin Mint, in 2pcs of collectors albums (only...
Amerikai Egyesült Államok 2009. "Házastársak" 5xklf aranyozott emlékérem tanúsítvánnyal, leírással dísztokban T:1 USA 2009. "First Spouse Bronze Medal Series" 5xdiff medallions with certificate and description, in paper case C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "Szerencsepénz / Puebla Colorado" fém emlékérem (69mm) T:3 USA ND "Lucky penny / Puebla Colorado" metal commemorative medallion (69mm) C:F
Amerikai Egyesült Államok DN "Elvis Presley / A rock 'n' roll királya" fém emlékérem (40mm) T:PP USA ND "Elvis Presley / The King of Rock 'n' Roll" metal medallion (40mm) C:PP
Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Értékcikk Kiállítás" három részből álló fém emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Austria 2000. "International Indicia Exhibition of Vienna" commemorative medallion in original case (60mm) C:AU
Csehország 2000. "Prága Európa Kulturális Fővárosa" fém emlékérem tokban (60mm) T:1 Czech Republic 200. "Prague - European Capital of Cultural" metal medal in case (60mm) C:UNC
Franciaország 1867. "Párizsi világkiállítás a Mars-mezőn" aranyozott Br emlékérem francia nyelvű felirattal (50mm) T:2/2- ph. France 1867. "The Universal Exposition in Paris in the Champ-de-Mars" gold plated Br commemorative coin (50mm) C:aXF edge error