1 400 HUF
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Aranyozott kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.