Books: Architecture, Art Number of items: 29
968102
13006
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ipolyi Arnold: Műtörténeti tanulmányok. Budapest, 1887. Franklin. 566p. Korabeli félvászon kötésben
2 000 HUF
945036
13007
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Katona Imre: Radisics Jenő az iparművészeti kultúráért. Különlenyomat a Művészettörténeti Értesítő 1969. évi 3. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
991827
13008
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
944513
13009
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története I-II. köt. Bp., [1934], Dante. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
988387
13010
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Aranyozott kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
307938
13011
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
907881
13012
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
2 000 HUF
807318
13013
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 600 HUF
821198
13014
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 000 HUF
952636
13015
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban
1 000 HUF
828071
13016
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
994001
13017
225
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Stil. Dr. Beöthy Zsolt előadásai után jegyezte és kiadta Mihály Bálint. Bp., 1908. Egyetemi jegyzet.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035