50 000 HUF
A magyar nemzet története I-X. köt. Szerk. Szilágyi Sándor. Bp., 1895-1897, Athenaeum. Komplett. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben, illusztrációkkal, köztük metszetekkel, lithográfiákkal. Kötések kissé kopottak, de jó állapotban