22 000 HUF
Marczali Henrik (szerk.): Nagy Képes Világtörténet
I–VII. kötet (teljes).
I. kötet: A Kelet ókori népeinek története.
II. kötet: A görögök története a római hódítás koráig.
III. kötet: A rómaiak története.
IV. kötet: A népvándorlás kora.
V. kötet: A hűbériség és a keresztes hadjáratok kora.
VI. kötet: A középkori intézmények bomlása és a renaissance.
VII. kötet: A reformatio kora.
Budapest, 1891–1904. Franklin. Képekkel, mellékletekkel és térképekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötetek gerince kissé kopott, 1 kötet gerince sérült