1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
3 db földrajzi témájú könyv: Világatlasz. Bp., 1959, Kartográfiai Vállalat. Kicsit kopott vászonkötésben, keménypapír védőborítóban, jó állapotban.; Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, Művelt Nép. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.; Földünk országai. Szerk.: D. Gergely Anikó. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó. A gerince és a hátsó borítója hiányzik.