Engravings Number of items: 28
998744
11012
226
Engravings
Other collectibles
1890 Alma-Tadema: In the rose garden. Rézmetszet, papír, jelzett, metszette: Leopold Lowenstam, 51x40 cm
2 000 HUF
999148
11013
226
Engravings
Other collectibles
Georg Balthasar Probst (1732-1801): Area et Templum Scotensium, Viennae(Schottenkirche környéke, Bécs), színezett rézmetszet, jelzett, paszpartuban, 42x31 cm
16 000 HUF
1001018
11014
226
Engravings
Other collectibles
Napóleon(1769-1821) francia császár portréja, rézmetszet, papír, üvegezett keretben, 12x16 cm
4 000 HUF
1003003
11015
226
Engravings
Other collectibles
Vegyes metszet tétel, öszesen 4 db: Die Synagoge in Cöln. Allgem. Bauzeitung 1885. Foltos oldalak ill, kissé viseltes lapszélek. 44x30cm
8 000 HUF
1002984
11016
226
4800
Engravings
Other collectibles
Vegyes metszet ill. fénynyomat tétel, öszesen 7 db, 2+5: Arkadenhauser neben dem Rathause in Wien. Mitgetheilt von Franz Ritter von neumann Junr., K. K. Baurath. Allgem. Bauzeitung 1885. Foltos oldalak ill, viseltes lapszélek. 44x30cm
4 800 HUF
1002974
11017
226
Engravings
Other collectibles
Vegyes metszet ill. fénynyomat tétel, öszesen 4 db, 2+2: Das Gebaude für die Staats- Krieg- und Marine- departments in Washington, mitgetheilt vom Architeten Richard Graf Ezdorf. Allgem. Bauzeitung 1885. A metszetek foltosak. 44x30cm
2 800 HUF
252766
11018
226
Engravings
Other collectibles
1846 Juditha acélmetszet / Juditha steel-engraving 31x23 cm
924987
11019
226
Engravings
Other collectibles
cca 1800 3 db rézmetszet (Edinburgh, Mitchelstown-Castle, Staffa)
2 600 HUF
825787
11020
226
Engravings
Other collectibles
XIX. század. Antonello de Messine: férfiportré. Rézmetszet, papír, 20*25 cm. 918699
11021
226
Engravings
Other collectibles
cca 1840 The Last Moments of Young Napoleon, Duke of Reichstadt. II. Napóleon, Reichstadt hercege halálos ágyán. Akvatinta, rézkarc /
Aquatint, etching, 21,5x17cm
1 200 HUF
997250
11022
226
Engravings
Other collectibles
Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó emléklap. Rézmetszet, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10x6,5 cm
2 400 HUF
983201
11023
226
Engravings
Other collectibles
cca XVIII.-XIX. század Szamárkóró/bogáncs növény rajza, metszette J. Kibler, rézmetszet, papír, 34×22 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035