Jewellery Number of items: 12
1002252
19000
226
Jewellery
C. Hackländer Solingen 5 db ezüst (Ag) nyelű kés, jelzett, h: 21 cm, br: 236 g
2 000 HUF
1002510
19001
226
Jewellery
2 db ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, 15,8 g
2 000 HUF
996664
19002
226
Jewellery
cca 1920 Ezüst zsebóra fém számlappal, mutató és üveg hiánnyal, javításra szoruló szerkezettel / Vintage watch , needs repair
5 000 HUF
1001757
19003
226
Jewellery
Art deco ezüst(Ag) bross, mesterjeggyel, br: 7,75 g / Silver brooch, br: 7,75 g
3 000 HUF
997952
19004
226
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) mesterjegyes asztali doboz fa betéttel, 10x9x5 cm, br: 334 g
28 000 HUF
999321
19005
226
Jewellery
Indamintával díszített ezüst(Ag) teaszűrő, jelzett, 70,1 g
7 000 HUF
999634
19006
226
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc és karkötő tűzaranyozott díszítéssel, jelzett, 15,1 g, h: 20 és 48 cm
7 000 HUF
926223
19007
226
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g
18 000 HUF
926091
19008
226
Jewellery
20 000 HUF
458256
19009
226
240000
Jewellery
240 000 HUF
924227
19010
226
220000
Jewellery
Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g
220 000 HUF
977431
19011
226
28000
Jewellery
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house