10169. 226. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Ősz a rabszolgaültetvényen, olaj, vászon, 61,5×45,5 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda