10108. 226. Closed Online auction Paintings and graphics
26 000 HUF 67,36 EUR, 74,29 USD
0 HUF
Orosz István (1951-): Vármegyebál. Nyomat, papír, jelzett, sérült, 42×57 cm
Photo of the item taken by : grózer_virág