31044.
229. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 200 HUF
~1930. "Turul Szövetség Országos Lövészversenye" díjérem felső része, aranyozott Br turulmadár (75x27mm) T:2- aranyozás kopott