30506.
229. Closed Online auction
Hungarian commemorative medallions
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Vincze Dénes (1924-1972) 1960. "Felszabadulásunk 15. évfordulójára" aranyozott Br lemezérem plexi talpon sérült dÃsztokban (110x67mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a MunkásÅ‘rség alapÃtó tagjának a MunkásÅ‘rség országos parancsnokától 1977. II." Br emlékplakett szignó nélkül, tokban (105x72mm) T:2,2-