August Kleeberg 1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Sn emlékérem. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK" (49,7g/52mm) T:3 foglalat nyoma
Hungary 1867. "For the Coronation of Franz Josef" Sn commemorative medallion. Sign.: A. Kleeberg (49,7g/53mm) C:F frame mark
Montenuovo 2725.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse" Br emlékérem (65mm) T:2,2- patinafoltok, kis ph.
HP 986.
Berán Lajos (1882-1943) 1914-1915. "Gróf Tisza István / Maros Vásárhely 1914-1915" hadifém plakett (79x55mm) T:2-
Hungary 1914-1915. "count István Tisza" war metal plaque. Sign.: Lajos Berán (79x55mm) C:VF
HP 1167.
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" hadifém emlékérem (49,5mm) T:2
Hungary 1943. "75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya" war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (49,5mm) C:XF
HPII 316.
Bognár György (1944-) 1986-1999. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 15db-os Br emlékérem teljes szettje az Erdélyi fejedelmek sorozathoz tartozó tálcán T:1
Bognár György (1944-) 1988. "30 éves a Magyar Vagon és Gépgyár Éremgyűjtő Szakkör Győr" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-