https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 35

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Illusztrált, puha, kiadói mappában.
12876.

Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Illusztrált, puha, kiadói mappában.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
1928 Klasszikus képtár Rennaisance mesterek 60 festmény és elemző-magyarázó szövegek nagy alakú albumban, megviselt állapotban, 3 db hiányzik
12877.

1928 Klasszikus képtár Rennaisance mesterek 60 festmény és elemző-magyarázó szövegek nagy alakú albumban, megviselt állapotban, 3 db hiányzik

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
1
Lajos György: Árnyék nélkül. Without Shadows. Bp., 2002, Interart Stúdió (Fényképtár 19.). Lajos György (1934-2007) fotóművész számos érdekes fényképe különböző témákról. Papírkötésben, jó állapotban.
12878.

Lajos György: Árnyék nélkül. Without Shadows. Bp., 2002, Interart Stúdió (Fényképtár 19.). Lajos György (1934-2007) fotóművész számos érdekes fényképe különböző témákról. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.
12879.

Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Koncz Zsuzsa. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 2000, Intera (Fényképtár 13.). Koncz Zsuzsa (1941-2012) fotóművész, fotóriporter sok érdekes fényképe híres színészekről és másokról. Papírkötésben, jó állapotban.
12880.

Koncz Zsuzsa. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 2000, Intera (Fényképtár 13.). Koncz Zsuzsa (1941-2012) fotóművész, fotóriporter sok érdekes fényképe híres színészekről és másokról. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban
12881.

Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.
12882.

Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Második, átdolgozott és bővített kiadás 103 recepttel, 328 ábrával. Bp., 1940, Győző Andor. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül néhány ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban.
12883.

Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Második, átdolgozott és bővített kiadás 103 recepttel, 328 ábrával. Bp., 1940, Győző Andor. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül néhány ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
1
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /  Linen binding, good condition
12884.

Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12885.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Bp., é.n. Könyvbarátok kis könyve. Kiadói egészvászon kötésben. A gerinc sarka kissé sérült, egyébként jó állapotú.
12886.

Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Bp., é.n. Könyvbarátok kis könyve. Kiadói egészvászon kötésben. A gerinc sarka kissé sérült, egyébként jó állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban
12887.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,84
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment