2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Schultz Alvin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta dr. Lázár Béla. Bp., 1922, Pantheon. Sok fényképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc.