https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 35
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1008431
12876
229
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Illusztrált, puha, kiadói mappában.
Starting price:
3 000 HUF
955561
12877
229
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1928 Klasszikus képtár Rennaisance mesterek 60 festmény és elemző-magyarázó szövegek nagy alakú albumban, megviselt állapotban, 3 db hiányzik
Starting price:
4 000 HUF
1012397
12878
229
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lajos György: Árnyék nélkül. Without Shadows. Bp., 2002, Interart Stúdió (Fényképtár 19.). Lajos György (1934-2007) fotóművész számos érdekes fényképe különböző témákról. Papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
952621
12879
229
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1012393
12880
229
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Koncz Zsuzsa. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 2000, Intera (Fényképtár 13.). Koncz Zsuzsa (1941-2012) fotóművész, fotóriporter sok érdekes fényképe híres színészekről és másokról. Papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
952636
12881
229
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban
Starting price:
1 000 HUF
1008248
12882
229
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
956995
12883
229
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Második, átdolgozott és bővített kiadás 103 recepttel, 328 ábrával. Bp., 1940, Győző Andor. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül néhány ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban.
Starting price:
1 800 HUF
307938
12884
229
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /
Linen binding, good condition
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
907881
12885
229
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
971934
12886
229
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Bp., é.n. Könyvbarátok kis könyve. Kiadói egészvászon kötésben. A gerinc sarka kissé sérült, egyébként jó állapotú.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
807318
12887
229
0
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment