3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Kossuth Lajos iratai. IV. kötet. Sajtó alá rendezte Helfy Ignácz. Bp. 1894, Athenaeum. Aranyozott, festett borító, festett lapszél, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gerince az egyik saroknál kicsit szakadt, egyébként jó állapotú.