8 000 HUF
Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Második rész: A nyugati harctér. I-II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kissé kopott, aranyozott,gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.