4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei(1301-1439). A magyar nemzet története III. kötet. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, a vászon rész szakadt, belül a gerincnél levált, a lapok kijárnak, festett lapszélek, viseltes állapotban.