800 HUF
Mákzór: Imádságos könyv az év mindennapjára. Benne vagyon minden imádság és áhítatos elmélkedés melyeket a zsinagóga számára elfogadtak. Fordította: Schön József. Budapest,é.n., Schwarz Ignácz.Aranyozott, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes kötésben, néhány lap elvált.