Books: Kitchen and garden

Number of items: 12

Magyar Elek: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Budapest, 1955, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói kemény kötésben. Kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
12899.

3 000 HUF
7,96
8,57
Dr. Oetker: Bevásárlási könyv. Papírkötésben. Jó állapotban.
12900.

2 000 HUF
5,31
5,71
Dr. Oetker féle filléres receptek. Papírkötésben. Szép állapotban.
12901.

Dr. Oetker féle filléres receptek. Papírkötésben.
Szép állapotban.

2 000 HUF
5,31
5,71
Váncza Sütőpor- Kincses receptkönyv. 100 képpel. Papírkötésben. Nagyon szép állapotban.
12902.

2 000 HUF
5,31
5,71
3 db régi szakácskönyv füzet: Dr. Oetker sütemény receptek. A Burgonya elkészítése, Dr. Oetker- az okos fej. Vegyes állapotban
12903.

2 000 HUF
5,31
5,71
2 régi szakácskönyv reprintje egy kötetben: Bucsányi Gyula: Koplalókúra és részkoplalás. Szépéletünk (Eubiotikus - vegetarius) erdélyi kis szakácskönyve
12904.

900 HUF
2,39
2,57
2 db szakácskönyv-A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Közel félezer képpel és kipróbált eredeti süteményreceptekkel; Bp., 1936, Váncza, Reprint!; Gundel Károly: Kis magyar szakácskönyv. Átdolgozták fiai: Gundel Ferenc és Gundel Imre. Bp., Corvina, Reprint! Kiadói egészvászon és kartonált kötés, mindkettő jó állapotban.
12905.

1 000 HUF
2,65
2,86
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésének módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kopottas kiadói félvászon kötésben.
12906.

2 000 HUF
5,31
5,71
13
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés dugványozás. Bp., 1960. Mezőgazdasági kiadó. Rengeteg képpel.
12907.

1 600 HUF
4,24
4,57
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Budapest, 1986, Minerva. Eggenberger féle kiadás változatlan reprint változata. Illusztrált kiadói karton kötésben. Gerinc kissé sérült
12908.

900 HUF
2,39
2,57
Maurice Maeterlinck: A méhek élete, Bp. Franklin. Kiadói félvászon kötésben
12909.

2 000 HUF
5,31
5,71
Vajda Ernő: Fák, ligetek, erdők. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12910.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF