Books: Kitchen and garden Number of items: 12
1007138
12899
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Magyar Elek: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Budapest, 1955, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói kemény kötésben. Kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
954183
12900
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Dr. Oetker: Bevásárlási könyv. Papírkötésben. Jó állapotban.
2 000 HUF
954161
12901
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Dr. Oetker féle filléres receptek. Papírkötésben.
Szép állapotban.
2 000 HUF
954148
12902
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Váncza Sütőpor- Kincses receptkönyv. 100 képpel. Papírkötésben. Nagyon szép állapotban.
2 000 HUF
1008481
12903
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
3 db régi szakácskönyv füzet: Dr. Oetker sütemény receptek. A Burgonya elkészítése, Dr. Oetker- az okos fej. Vegyes állapotban
2 000 HUF
1008476
12904
229
900
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
2 régi szakácskönyv reprintje egy kötetben: Bucsányi Gyula: Koplalókúra és részkoplalás. Szépéletünk (Eubiotikus - vegetarius) erdélyi kis szakácskönyve
1027585
12905
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
2 db szakácskönyv-A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Közel félezer képpel és kipróbált eredeti süteményreceptekkel; Bp., 1936, Váncza, Reprint!; Gundel Károly: Kis magyar szakácskönyv. Átdolgozták fiai: Gundel Ferenc és Gundel Imre. Bp., Corvina, Reprint! Kiadói egészvászon és kartonált kötés, mindkettő jó állapotban.
1 000 HUF
1023946
12906
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésének módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kopottas kiadói félvászon kötésben.
2 000 HUF
1025057
12907
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés dugványozás. Bp., 1960. Mezőgazdasági kiadó. Rengeteg képpel.
1 600 HUF
1008452
12908
229
900
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Budapest, 1986, Minerva. Eggenberger féle kiadás változatlan reprint változata. Illusztrált kiadói karton kötésben. Gerinc kissé sérült
1025055
12909
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Maurice Maeterlinck: A méhek élete, Bp. Franklin. Kiadói félvászon kötésben
2 000 HUF
1023810
12910
229
Books: Kitchen and garden
Other collectibles
Vajda Ernő: Fák, ligetek, erdők. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035